اخبار

اجاره روزانه آپارتمان در تهران

اخذ مالیات خانه‌های خالی از فروردین ۹۶

اقتصاد > مسکن – تسنیم نوشت: قائم مقام سازمان امور مالیاتی از r?tt اخذ مالیات از خانه‌های خالی از ابتدای سال ۹۶ خبر داد و گفت: در سال اول یک دوم مالیات اخذ شده از اجاره واحدهای مشابه برای خانه‌های خالی اخذ می‌شود.

قاسم get پناهی در مورد دریافت مالیات از خانه‌های خالی و اینکه چه تعداد خانه خالی در کشور وجود دارد، cheap jerseys اظهار داشت: براساس اطلاعات و آماری که از مراجع دریافت کردیم، حدود ۱۶میلیون واحد مسکونی در کشور وجود دارد، و اینکه چه بخشی از آن خالی است؛ آماری که cheap jerseys سایت‌ها و نهایتاً مراجع ذی ربط اعلام کردند حدود ۱میلیون و ۶۰۰هزار واحد مسکونی است.

وی در مورد اینکه اگر فردی واحد مسکونی خود را در اختیار فرزند خود قرار‌ دهد، wholesale nba jerseys آیا از معافیت مالیاتی برخودار است، گفت: بحث اجاره، درآمد است و وقتی فرد واحد ????? مسکونی را در اختیار فرزند خود قرار دهد، درآمدی интернете کسب نمی‌کند که بخواهد مالیات بپردازد و قانون wholesale nfl jerseys گذار این موضوع را پیش CHOR بینی ???? کرده است که این فرد از مالیات cheap nba jerseys معاف است، اما اگر در اختیار افرادی دیگر قرار‌ دهد، باید مالیات بدهد و برای آن مالیات در نظر گرفته شده است.

مسافرین گرامی برای رزرو اجاره آپارتمان مبله در تهران برای نوروز و ایام تعطیل اینجا کلیک نمایید

Furnished Apartments in Tehran for Rent

تهران اسکان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *